Sisäpuolinen teränpidin, teräs
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sisäpuolinen teräpidin, teräs, oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Sisäsorvaus pituussuunnassa; Tasosorvaus |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 3×D |
| Varren malli | Avartajavarsi; Avartajavarsi; Avartajavarsi |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Normi | DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | VB.. 1604..; VB.. 1604..; VB.. 1604.. |
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Vapaa pituus | 160 mm |
| Aluslevy | 269005 8 |
| Vaihtoterän koko | 16 mm |
| ISO-koodi pidin | A40T SVUBR/L16 |
| Kokonaispituus l | 300 mm |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Min. halkaisija ⌀ | 49 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 27 mm |
| Jänneväli l2 | 39 mm |
| Varren halkaisija ds | 40 mm |
| Pään pituus l1 | 40 mm |
| Leikkausleveys | 16 mm; 16 mm; 16 mm |
| Käyttö | Pitkittäissorvaus, sisäpuolinen; Pitkittäissorvaus, sisäpuolinen; Pitkittäissorvaus, sisäpuolinen |
| Varren tyyppi | Sisäsorvauspidin; Sisäsorvauspidin; Sisäsorvauspidin |
| Varren mitat | 40; 40; 40 |
| Sisäinen | kyllä; kyllä; kyllä |
| Käyttö | Oikea; Oikea; Oikea |
| Sopivat kääntöterät | VB.. 1604..; VB.. 1604..; VB.. 1604.. |
| Kokonaispituus l | 300 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 261132 |
|---|---|
| EAN | 4045197878052 |