Porauspuomi HM oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Porauspuomi HM oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Sisäpuolinen pituussorvaus; Tasosorvaus |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 8×D |
| Varren malli | Porauspuomi; Porauspuomi; Porauspuomi |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | VB.. 1103..; VB.. 1103..; VB.. 1103.. |
| Asetuskulma κ | 142 astetta |
| Vapaa pituus | 31,4 mm |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| ISO-koodi pidin | E16R SVJBR/L 11 |
| Kokonaispituus l | 200 mm |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Min. halkaisija ⌀ | 22 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 2 mm |
| Jänneväli l2 | 15 mm |
| Varren halkaisija ds | 16 mm |
| Pään pituus l1 | 31,4 mm |
| Kaulan leveys l4 | 9.5 mm |
| Leikkausleveys | 11 mm; 11 mm; 11 mm |
| Käyttö | Pitkittäissorvaus, sisäpuolinen; Pitkittäissorvaus, sisäpuolinen; Pitkittäissorvaus, sisäpuolinen |
| Varren tyyppi | Sisäsorvauspidin; Sisäsorvauspidin; Sisäsorvauspidin |
| Varren mitat | 16; 16; 16 |
| Sisäinen | kyllä; kyllä; kyllä |
| Käyttö | Oikea; Oikea; Oikea |
| Sopivat kääntöterät | VB.. 1103..; VB.. 1103..; VB.. 1103.. |
| Kokonaispituus l | 200 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 261112 |
|---|---|
| EAN | 4062406398019 |