GARANT Master Turn porauspuomi, teräs, spiraalinen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
GARANT Master Turn -porausvarsi terästä, spiraalinen, vasenTekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Käyttö | Vasen |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 3×D |
| Varren malli | Teräs |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | spiraalihiottu A.. SVUBL 93° |
| Usp2 | Vasen |
| Sisäinen jäähdytys | ja |
| Sarja | GARANT Master Turn; GARANT Master Turn; GARANT Master Turn |
| Normi | DIN 8024; DIN 8024; DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | VB.. 1103.. |
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Vapaa pituus | 100 mm |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| ISO-koodi pidin | A20R SVUBR/L11 |
| Kokonaispituus l | 200 mm |
| Normi | DIN 8024; DIN 8024; DIN 8024 |
| Min. halkaisija ⌀ | 24 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 13 mm |
| Jänneväli l2 | 18 mm |
| Varren halkaisija ds | 20 mm |
| Pään pituus l1 | 36 mm |
| Sarja | GARANT Master Turn; GARANT Master Turn; GARANT Master Turn |
| Kokonaispituus l | 200 mm |
| Sarja | GARANT Master Turn; GARANT Master Turn; GARANT Master Turn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 261129 |
|---|---|
| EAN | 4062406711108 |