Sisäpuolinen teränpidin HSS vasen 8/07 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sisäpuolinen teränpidin HSS vasenTekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Käyttö | Vasen |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 5×D |
| Varren malli | HSS |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | DC.. 0702..; DC.. 0702..; DC.. 0702.. |
| Asetuskulma κ | 107.5 astetta |
| Vaihtoterän koko | 7 mm |
| ISO-koodi pidin | AH08K SDQCR/L07 |
| Kokonaispituus l | 125 mm |
| Vasen tai oikea | oikea ja neutraali |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Min. halkaisija ⌀ | 12 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 8 mm |
| Jänneväli l2 | 7 mm |
| Varren halkaisija ds | 8 mm |
| Pään pituus l1 | 20 mm |
| Leikkausleveys | 11,5 mm; 11,5 mm; 11,5 mm |
| Käyttö | Pitkittäissorvaus, sisäpuolinen; Pitkittäissorvaus, sisäpuolinen; Pitkittäissorvaus, sisäpuolinen |
| Varren tyyppi | Sisäsorvauspidin; Sisäsorvauspidin; Sisäsorvauspidin |
| Varren mitat | 8; 8; 8 |
| Sisäinen | kyllä; kyllä; kyllä |
| Käyttö | Vasen; Vasen; Vasen |
| Sopivat kääntöterät | DC.. 0702..; DC.. 0702..; DC.. 0702.. |
| Kokonaispituus l | 125 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2603298/07 |
|---|---|
| EAN | 4062406401078 |