Sisäpuolinen teränpidin, teräs, oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sisäpuolinen teränpidin, teräs, oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Sisäinen pituussorvaus |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 3×D |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | VN.. 1604.. |
| Asetuskulma κ | 95° |
| Vapaa pituus | 125 mm |
| Aluslevy | 259031 39 |
| Vaihtoterän koko | 16 mm |
| ISO-koodi pidin | A32S MVZNR/L 16 |
| Kokonaispituus l | 250 mm |
| Vasen tai oikea | Oikea |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Kiinnityspanta | 259038 2 |
| Min. halkaisija ⌀ | 48 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 30 mm |
| Jänneväli l2 | 31 mm |
| Varren halkaisija ds | 32 mm |
| Tehokas syvyys t | 14 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 96 mm |
| Kokonaispituus l | 250 mm |
| Kiinnitysruuvi | 259021 4 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 251728 |
|---|---|
| EAN | 4045197868251 |