Sisäinen teränpidin HM oikea 8/07 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sisäinen teränpidin HM oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Pitkittäissorvaus sisäpuolelta; Tasosorvaus |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 8×D |
| Varren malli | VHM |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | DC.. 0702.. |
| Asetuskulma κ | 93° |
| Vapaa pituus | 50 mm |
| Vaihtoterän koko | 7 mm |
| ISO-koodi pidin | E08K SDUCR/L07 |
| Kokonaispituus l | 125 mm |
| Vasen tai oikea | vasen ja neutraali |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Min. halkaisija ⌀ | 12.5 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 7.5 mm |
| Jänneväli l2 | 7.6 mm |
| Varren halkaisija ds | 8 mm |
| Ruuvipakkaus vaihtoterille | 269028 7 |
| Kokonaispituus l | 125 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2603188/07 |
|---|---|
| EAN | 4045197652652 |