Sisäpuolinen teränpidin, kovametalli, vasen 75/s5 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sisäpuolinen teränpidin, kovametalli, vasenTekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Käyttö | Vasen |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 8×D |
| Varren malli | VHM |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | GPCT S5010. |
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Vapaa pituus | 75 mm |
| Vaihtoterän koko | 5 mm |
| ISO-koodi pidin | E06J SGLPR/LS5 |
| Kokonaispituus l | 110 mm |
| Vasen tai oikea | neutraali |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Min. halkaisija ⌀ | 9.15 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 5.6 mm |
| Jänneväli l2 | 5.54 mm |
| Varren halkaisija ds | 6 mm |
| Kokonaispituus l | 110 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26873675/S5 |
|---|---|
| EAN | 4045197545879 |