Sisäinen teränpidin HM, vasen 16/11 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sisäinen teränpidin HM, vasenTekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Käyttö | Vasen |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 8×D |
| Varren malli | VHM |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | E.. SVUCL 93° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024; DIN 8024; DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | VC.. 1103.. |
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| ISO-koodi pidin | E16R SVUCR/L11 |
| Kokonaispituus l | 200 mm |
| Normi | DIN 8024; DIN 8024; DIN 8024 |
| Min. halkaisija ⌀ | 21 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 11 mm |
| Jänneväli l2 | 15 mm |
| Varren halkaisija ds | 16 mm |
| Kokonaispituus l | 200 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26132916/11 |
|---|---|
| EAN | 4062406100827 |