GARANT Master Mute porausvarsi tärinänvaimennettu 12/07 mm 12/07 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kovametallivahvistettu pyöreä varsi ilman kiinnityspintaa.
Huomautus
Käytä vain sisäisellä jäähdytyksellä (lämpötilankesto enintään 100 °C).
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Sisäpuolinen pituussorvaus; Otsasorvaus |
| Varren malli | Teräs |
| Tuotetyyppi | Svarvbom |
| Usp1 | A.. SVJCR 142° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Heilahdus | vaimennettu |
| Sarja | Master Mute |
| Varren tyyppi | Svarvbom |
| Normi | Konepajan standardi |
| Sopivat kääntöterät | VC.. 0702.. |
| Asetuskulma κ | 142 astetta |
| Vaihtoterän koko | 7 mm |
| ISO-koodi pidin | A12X SVJCR/L07 |
| Kokonaispituus l | 189 mm |
| Min. halkaisija ⌀ | 14 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 7 mm |
| Varren halkaisija ds | 12 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 132 mm |
| Sarja | Master Mute |
| Kokonaispituus l | 189 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26503812/07 |
|---|---|
| EAN | 4069515036252 |