Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut A12M-SYQBR11-D170
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6855972
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Vääntömomentti: Suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiristystä varten.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Internal Indexble -Turn Tool |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | 25 asteen vinoneliöteräpalalle | Minisorvaukseen | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 12 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 150 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 10.5 mm |
| Pään pituus (LH) | 24 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | YWMT11T204 |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 17 mm |
| Lastuamisrintakulma, radiaalinen (GAMF) | -10 astetta |
| Aksiaalinen lastuuskulma (GAMP) | -5 astetta |
| Varren korkeus (H) | 11 mm |
| Pakkauspaino | 0.137 |
| Tuotetyyppi | Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6855972 |
|---|---|
| EAN | 4543885559721 |
| Valmistajan tuotenumero | 6855972 |