Sisäpuolinen teränpidin HSS 65/S5 mm 65/s5 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sisäpuolinen teränpidin HSS, oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Pituussorvaus sisäpuolelta |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 5×D |
| Varren malli | HSS |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | AH.. SGSPR 45° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | GPCT S5010. |
| Asetuskulma κ | 45 astetta |
| Vapaa pituus | 65 mm |
| Vaihtoterän koko | 5 mm |
| ISO-koodi pidin | AH0812H SGSPR/LS5 |
| Kokonaispituus l | 100 mm |
| Vasen tai oikea | neutraali |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Min. halkaisija ⌀ | 10.72 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 6.4 mm |
| Jänneväli l2 | 11.15 mm |
| Varren halkaisija ds | 12 mm |
| Ruuvipakkaus vaihtoterille | 269028 6 |
| Pään pituus l1 | 32 mm |
| Kaulan leveys l4 | 8 mm |
| Kokonaispituus l | 100 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26880265/S5 |
|---|---|
| EAN | 4045197545916 |