Sisäpuolinen teränpidin HM oikea 25/11 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sisäpuolinen teränpidin HM oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Sisäpuolinen pituussorvaus; Tasosorvaus |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 8×D |
| Varren malli | Porausvarsi; Porausvarsi; Porausvarsi |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | E.. SDQCR 107,5° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024; DIN 8024; DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | DC.. 11T3.. |
| Asetuskulma κ | 107.5 astetta |
| Vapaa pituus | 100 mm |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| ISO-koodi pidin | E25S SDQCR/L11 |
| Kokonaispituus l | 250 mm |
| Normi | DIN 8024; DIN 8024; DIN 8024 |
| Min. halkaisija ⌀ | 32 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 16 mm |
| Jänneväli l2 | 24 mm |
| Varren halkaisija ds | 25 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 65 mm |
| Kokonaispituus l | 250 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26032025/11 |
|---|---|
| EAN | 4062406066062 |