Sisäpuolinen teränpidin HM oikea 10/07 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sisäpuolinen teränpidin HM oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Sisäpuolinen pituussorvaus; Tasosorvaus |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 8×D |
| Varren malli | Porausvarsi; Porausvarsi; Porausvarsi |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | E.. SDQCR 107,5° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024; DIN 8024; DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | DC.. 0702..; DC.. 0702..; DC.. 0702.. |
| Asetuskulma κ | 107.5 astetta |
| Vapaa pituus | 60 mm |
| Vaihtoterän koko | 7 mm |
| ISO-koodi pidin | E10K SDQCR/L07 |
| Kokonaispituus l | 125 mm |
| Normi | DIN 8024; DIN 8024; DIN 8024 |
| Min. halkaisija ⌀ | 13 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 7 mm |
| Jänneväli l2 | 9.6 mm |
| Varren halkaisija ds | 10 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 26,5 mm |
| Leikkausleveys | 11,5 mm; 11,5 mm; 11,5 mm |
| Käyttö | Pitkittäissorvaus, sisäpuolinen; Pitkittäissorvaus, sisäpuolinen; Pitkittäissorvaus, sisäpuolinen |
| Varren tyyppi | Sisäsorvauspidin; Sisäsorvauspidin; Sisäsorvauspidin |
| Varren mitat | 10; 10; 10 |
| Sisäinen | kyllä; kyllä; kyllä |
| Käyttö | Oikea; Oikea; Oikea |
| Sopivat kääntöterät | DC.. 0702..; DC.. 0702..; DC.. 0702.. |
| Kokonaispituus l | 125 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26032010/07 |
|---|---|
| EAN | 4045197877697 |