Sisäpuolinen teränpidin HM oikea 0408/04 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sisäpuolinen teränpidin HM oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Sisäpuolinen pituussorvaus; Tasosorvaus |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 8×D |
| Varren malli | Porausvarsi; Porausvarsi; Porausvarsi |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | E.. SDQCR 107,5° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | DC.. 04T0.. |
| Asetuskulma κ | 107,5 astetta |
| Vaihtoterän koko | 4 mm |
| ISO-koodi pidin | E0408F SDQCR/L04 |
| Kokonaispituus l | 80 mm |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Min. halkaisija ⌀ | 5,6 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 3 mm |
| Jänneväli l2 | 7.5 mm |
| Varren halkaisija ds | 8 mm |
| Kaulan leveys l4 | 4 mm |
| Tehokas syvyys t | 1,1 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 30 mm |
| Kokonaispituus l | 80 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2603200408/04 |
|---|---|
| EAN | 4062406066727 |