Painourainnostin kiilauraa varten HSS, sovite P9 2a
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
Kiilaurien valmistukseen DIN 6885:n mukaan.
Toimitussisältö
Nostin sis. tarvittavat shimmilevyt.
Huomautus
- Erittäin lujille materiaaleille läpivientien määrää voidaan lisätä tai käyttää erikoisvetonostimia (saatavana pyynnöstä).
- Ensimmäisen ja toisen (kolmesta) läpiviennin jälkeen painotappia tulee nostaa hetkeksi – vetonostin suoristuu itsestään.
- Pinnoitettuja vetonostimia ja tuumamittoja olevia vetonostimia voidaan toimittaa pyynnöstä.
- Koot 28, 32 ja 36 voidaan toimittaa pyynnöstä lyhyellä toimitusajalla.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kalvaustyökalu |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Kalvintapituus teräksessä | 6 - 30 mm |
| Kiilauran syvyys | 1 mm |
| Kalvainpituus | 127 mm |
| Selkäleveys | 3.25 mm |
| Reiän halkaisijalle standardin DIN 6885 mukaan | 6 - 8 mm |
| Tarvittava kalvauspaine st50:lle ja suurin kalvauspituus | 350 kg |
| Kiilaurauran leveys | 2 mm |
| Ohitusten lukumäärä | 1 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2904062A |
|---|---|
| EAN | 662600888015 |