Painourainnostin kiilauraa varten HSS, sovite P9 18e1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
Kiilaurien valmistukseen DIN 6885:n mukaan.
Toimitussisältö
Nostin sis. tarvittavat shimmilevyt.
Huomautus
- Erittäin lujille materiaaleille läpivientien määrää voidaan lisätä tai käyttää erikoisvetonostimia (saatavana pyynnöstä).
- Ensimmäisen ja toisen (kolmesta) läpiviennin jälkeen painotappia tulee nostaa hetkeksi – vetonostin suoristuu itsestään.
- Pinnoitettuja vetonostimia ja tuumamittoja olevia vetonostimia voidaan toimittaa pyynnöstä.
- Koot 28, 32 ja 36 voidaan toimittaa pyynnöstä lyhyellä toimitusajalla.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kalvaustyökalu |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Kalvintapituus teräksessä | 25 - 150 mm |
| Kiilauran syvyys | 4.4 mm |
| Kalvainpituus | 394 mm |
| Selkäleveys | 19.34 mm |
| Reiän halkaisijalle standardin DIN 6885 mukaan | 58 - 65 mm |
| Tarvittava kalvauspaine st50:lle ja suurin kalvauspituus | 4800 kg |
| Kiilaurauran leveys | 18 mm |
| Ohitusten lukumäärä | 4 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G29040618E1 |
|---|---|
| EAN | 662600888114 |