Yleismallinen karhennustyökalu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kierrettävä tappi varressa vapaakulman korjausta varten.
HM-akseli parantaa kulutuskestävyyttä.
Modulaarinen rakenne: yleiskäyttöinen oikea- ja vasenkätiseen käyttöön.Rakenne
Click-Pin: Nopeaan ja turvalliseen urituspyörän vaihtoon.
Rakenne
Kierretappi varressa vapaakulman korjausta varten.
HM-akseli parantaa kulutuskestävyyttä.
Modulaarinen rakenne: yleiskäyttöinen oikea- ja vasenkätiselle kierrolle.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Karhennustyökalu |
|---|---|
| Karhennetulle profiilille | RAA 2×AA; RBL 2×BR; RBR 2×BL; RGE30° BL/BR30°; RGE45° BL/BR45° |
| Lastuamissuunta | vasen ja oikea |
| Työalue | 10–110 mm |
| Varren leveys | 20 mm |
| Varren korkeus | 20 mm |
| Karhennusleveyttä b varten | 8 mm |
| Karhennusreiälle – ⌀ d2 | 6 mm |
| Uurrettua Ø d1 varten | 20 mm; 20 mm; 20 mm |
| Akseli | 299910 4 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 290010 |
|---|---|
| EAN | 4030741658020 |