Universaali nurlaustyökalu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kierretappi varressa vapaakulman korjausta varten.
HM-akseli paremman kulutuskestävyyden saavuttamiseksi.
Varren yläreuna = keskiökorkeus
Modulaarinen rakenne: yleiskäyttöinen oikea- ja vasenkätiseen käyttöön.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Karhennustyökalu |
|---|---|
| Lastuamissuunta | vasen ja oikea |
| Työalue | 8 - 200 mm |
| Varren leveys | 20 mm |
| Varren korkeus | 20 mm |
| Karhennusleveyttä b varten | 8 mm |
| Karhennusreiälle – ⌀ d2 | 6 mm |
| Uurrettua Ø d1 varten | 20 mm; 20 mm; 20 mm |
| Urakuvioidun upotuksen ⌀ d3 | 13 mm |
| Laippapultti | 299925 2 |
| Painealuslevy | 299927 2 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 290084 |
|---|---|
| EAN | 4030741324451 |