Urakointityökalu, yleismalli
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Varren yläpinta = keskiökorkeus
Varren kierteinen tappi päästö-/vapaakulman korjaukseen.
HM-akseli lisää kulutuskestävyyttä.
Click-Pin: letitysrullan nopeaan ja turvalliseen vaihtoon.
Moduulirakenne: yleiskäyttöinen oikea- ja vasenkätiseen käyttöön.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Karhennustyökalu |
|---|---|
| Karhennetulle profiilille | RAA 1×AA; RBL 1×BR; RBR 1×BL; RGV30° 1×GE30°; RGE30° 1×GV30° |
| Lastuamissuunta | vasen ja oikea |
| Työalue | 8–200 mm |
| Varren leveys | 20 mm |
| Varren korkeus | 20 mm |
| Karhennusleveyttä b varten | 8 mm |
| Karhennusreiälle – ⌀ d2 | 6 mm |
| Uurrettua Ø d1 varten | 25 mm; 20 mm; 25 mm; 20 mm; 25 mm; 20 mm |
| Akseli | 299910 4 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 290004 |
|---|---|
| EAN | 4030741317514 |