Urlaus-/knurling-työkalu, vasen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kierretappi varressa vapaakulman korjaukseen.
HM-akseli parantamaan kulutuskestävyyttä.
- Minimaalinen paine, pienempi kuormitus työkappaleelle ja koneelle.
- Synkronikara urlauspitimen ja kärjen korkeuden helppoon säätöön.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Karhennustyökalu |
|---|---|
| Karhennetulle profiilille | RAA 2×AA; RBL 2×BR; RBR 2×BL; RAA 1×AA; RGE45° BL/BR45° |
| Työalue | 0 - 15 mm |
| Varren leveys | 10 mm |
| Varren korkeus | 10 mm |
| Karhennusleveyttä b varten | 4 mm |
| Karhennusreiälle – ⌀ d2 | 4 mm |
| Uurrettua Ø d1 varten | 15 mm; 15 mm; 15 mm |
| Akseli | 299910 6 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 290019 |
|---|---|
| EAN | 4030741660665 |