Nuurretyökalu oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kierretappi varressa vapaakulmakorjaukseen.
HM-akseli lisää kulutuskestävyyttä.
- Minimaalinen paine, vähemmän kuormitusta työkappaleelle ja koneelle.
- Synkronikara nuurrepitimen ja kärjen korkeuden helppoon säätöön.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Karhennustyökalu |
|---|---|
| Karhennetulle profiilille | RAA 2×AA; RBL 2×BR; RBR 2×BL; RAA 1×AA; RGE45° BL/BR45° |
| Työalue | 0–15 mm |
| Varren leveys | 16 mm |
| Varren korkeus | 16 mm |
| Karhennusleveyttä b varten | 4 mm |
| Karhennusreiälle – ⌀ d2 | 4 mm |
| Uurrettua Ø d1 varten | 15 mm; 15 mm; 15 mm |
| Akseli | 299910 6 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 290018 |
|---|---|
| EAN | 4030741660733 |