Nuurretyökalu, oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Varren yläpinta = keskiökorkeus
Kierretappi varressa vapaakulman korjausta varten.
HM-akseli lisää kulutuskestävyyttä.
Click-Pin: nopeaan ja turvalliseen nuurrauspyörän vaihtoon.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Karhennustyökalu |
|---|---|
| Karhennetulle profiilille | RAA 1×AA; RBL 1×BR; RBR 1×BL; RGV30° 1×GE30°; RGE30° 1×GV30° |
| Työalue | 3 - 50 mm |
| Varren leveys | 10 mm |
| Varren korkeus | 10 mm |
| Karhennusleveyttä b varten | 4 mm |
| Karhennusreiälle – ⌀ d2 | 4 mm |
| Uurrettua Ø d1 varten | 10 mm; 15 mm; 10 mm; 15 mm; 10 mm; 15 mm |
| Akseli | 299910 1 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 290000 |
|---|---|
| EAN | 4030741659638 |