Nuurretyökalu, oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kierretappi varressa vapaakulman korjaukseen.
HM-akseli paremman kulutuskestävyyden takaamiseksi.
Varren yläpinta = keskiökorkeus
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Karhennustyökalu |
|---|---|
| Työalue | 3 - 50 mm |
| Varren leveys | 12 mm |
| Varren korkeus | 12 mm |
| Karhennusleveyttä b varten | 6 mm |
| Karhennusreiälle – ⌀ d2 | 6 mm |
| Uurrettua Ø d1 varten | 15 mm; 15 mm; 15 mm |
| Urakuvioidun upotuksen ⌀ d3 | 11 mm |
| Laippapultti | 299925 1 |
| Painealuslevy | 299927 1 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 290080 |
|---|---|
| EAN | 4030741480058 |