Eco-karhennusmuovaustyökalu, yleismalli
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Voidaan käyttää tavanomaisesti.
Voidaan käyttää yleisesti oikea- ja vasenkätisenä versiona.
Huomautus
Keskikorkeus on säädettävä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Karhennustyökalu |
|---|---|
| Karhennetulle profiilille | RAA 2×AA; RBL 2×BR; RBR 2×BL; RAA 1×AA; RGE45° BL/BR45° |
| Lastuamissuunta | vasen ja oikea |
| Työalue | 10–110 mm |
| Varren leveys | 16 mm |
| Varren korkeus | 16 mm |
| Karhennusleveyttä b varten | 8 mm |
| Karhennusreiälle – ⌀ d2 | 6 mm |
| Uurrettua Ø d1 varten | 20 mm |
| Akseli | 299911 3 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 290041 |
|---|---|
| EAN | 4030741881190 |