Eco-kuviointimuovaustyökalu, oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Voidaan käyttää tavanomaisesti.
Huomautus
Keskikorkeus on säädettävä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Karhennustyökalu |
|---|---|
| Karhennetulle profiilille | RGE45° BL/BR45°; RBL 2×BR; RBR 2×BL; RAA 1×AA; RGE45° BL/BR45° |
| Työalue | 6 - 60 mm |
| Varren leveys | 12 mm |
| Varren korkeus | 12 mm |
| Karhennusleveyttä b varten | 4 mm |
| Karhennusreiälle – ⌀ d2 | 4 mm |
| Uurrettua Ø d1 varten | 15 mm; 15 mm; 15 mm |
| Akseli | 299911 4 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 290039 |
|---|---|
| EAN | 4030741290442 |