simturn AX Center Line sisäsorvaussarja oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pinnoite: X800 (GN39-pinnoitteen seuraaja)
Käyttötiedot
P
180
P
130
M
100
M
70
S
40
K
110
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sorvauksen teräpalat |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | L2 = 10,2 mm |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Tehokas pituus | 10.2 mm |
| Säde r | 0.1 mm |
| Valmistajan merkintä | AW3JX800 |
| f | 1.95 mm |
| Suurin upotussyvyys tmax | 0.15 mm |
| Halkaisija ⌀ | 4 mm |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 270505 |
|---|---|
| EAN | 2050002064669 |