simturn AX kierteensorvausinserti, osaprofiili 60° sisäkierre oikea 4
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pinnoite: X800 (GN39-pinnoitteen seuraaja)
Käyttötiedot
Metristen ISO-sisäkierteiden valmistukseen.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sorvausteräpalat |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | L2 = 15,2 mm |
| Rei’ille alkaen ⌀ dmin | 4.8 mm |
| t | 0.7 mm |
| S | 0.55 |
| Uran leveys w | 0.12 mm |
| Valmistajan merkintä | AJA0X800 |
| Halkaisija ⌀ | 5 mm |
| Nousu | 1–1,25 mm |
| f | 2.25 mm |
| s | 0.55 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2706494 |
|---|---|
| EAN | 2050002067332 |