simturn AX kierteensorvausinserti, osaprofiili 60° sisäkierre oikea 1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pinnoite: X800 (GN39-pinnoitteen seuraaja)
Käyttötiedot
Metristen ISO-sisäkierteiden valmistukseen.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sorvausteräpalat |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | L2 = 15,2 mm |
| Rei’ille alkaen ⌀ dmin | 3.24 mm |
| t | 0.38 mm |
| S | 0.32 |
| Uran leveys w | 0.09 mm |
| Valmistajan merkintä | A05GX800 |
| Halkaisija ⌀ | 4 mm |
| Nousu | 0,7 mm |
| s | 0.32 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2706491 |
|---|---|
| EAN | 2050002067301 |