Täysprofiiliterä 60° ulkokierteelle, oikea BF HB8015 1 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Käyttötiedot
N
180
N
250
P
150
P
150
P
130
H
40
P
100
P
90
M
100
M
100
S
50
N
150
K
130
Tekniset tiedot
| Vaihtoteräpalakoko l | 16 mm |
|---|---|
| Toleranssiluokka | DIN 13 6g |
| Laatu/tyyppi | HB8015 |
| Kierretyyppi | M; MF |
| Kylkikulma | 60 astetta |
| Tuotetyyppi | Vaihtopala kierteensorvaukseen |
| Paksuus | 3.6 mm |
| Käyttö | Oikea |
| Kääntöteräpalaprofiili | Täysi profiili |
| Kierteen nousu | 1 mm |
| Käyttö sisällä/ulkona | ulkoinen |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Kierretyyppi | M; MF |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2707031 |
|---|---|
| EAN | 4069515041164 |