Teränpidin kiinteällä kallistuskulmalla 1,5° vasen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin kiinteällä kallistuskulmalla 1,5° vasenTekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
|---|---|
| Käyttö | Vasen |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Kiristysruuvi kierreterälle | 279810 4 |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| Varren koko | 16 mm |
| Pään pituus l1 | 20 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 16 mm |
| Kokonaispituus l | 100 mm |
| Kallistuskulma | 1.5 astetta |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 271996 |
|---|---|
| EAN | 4045197954770 |