Osaprofiiliterä DIN 7993:lle, sisäinen oikea, HB7010 0,6 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
GARANT-kierrepitimiin (ulkoinen/sisäinen) nro 271997–272172, teräkoko 16 tai 9,3.
Käyttötiedot
N
180
N
250
P
150
P
150
P
130
H
40
P
100
P
90
M
100
M
100
S
50
N
150
K
130
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kääntöterä uransorvaukseen |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Laatu/tyyppi | HB7010 |
| Ura standardin mukaan | DIN 7993 |
| Vaihtoteräpalakoko l | 16 mm |
| Aluslevy | Nro 272624, koko S |
| Paksuus | 3,6 mm |
| Käyttöalue | Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus |
| Tmax | 0.8 mm |
| Leikkausleveys w | 1,2 mm |
| Ura r | 0.6 mm |
| Vasen tai oikea | oikea |
| Leikkausmateriaali | VHM |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2710350,6 |
|---|---|
| EAN | 4045197142597 |