Osaprofiiliterä DIN 471:lle, ulkopuolinen oikea HB7010 1,6 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
GARANT-kierretappipidikkeisiin (ulkoinen/sisäinen) nro 271997–272172, lastukoolle 16 ja 9,3.
Käyttötiedot
N
180
N
250
P
150
P
150
P
130
H
40
P
100
P
90
M
100
M
100
S
50
N
150
K
130
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teräpala uransorvaukseen |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Laatu/tyyppi | HB7010 |
| Ura standardin mukaan | DIN 471 |
| Vaihtoteräpalakoko l | 16 mm |
| Aluslevy | Nro 272604 koko S |
| Paksuus | 3.6 mm |
| Raidemitta m (h13) | 1.6 mm |
| Tmax | 1.8 mm |
| Leikkausleveys w | 1.69 mm |
| Vasen tai oikea | oikea |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Lukitusrenkaalle DIN 471/472 rengaspaksuus | 1.5 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2710051,6 |
|---|---|
| EAN | 4045197142443 |