KOMET®-terä lukkorengasuriin HSS/Co5 A1,85 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
Ulkourien valmistukseen lukkorenkaille. Terän leveys täyttää lukkorengasurien voimassa olevan toleranssin H11. Terät tarvitsee jälkiteroittaa vain päätypinnasta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sorvausvaihtopala |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS Co 5 |
| Korkeus h | 11 mm |
| Leveys b | 1.85 mm |
| Kokonaispituus l | 80 mm |
| Sopiva pidike | AE ja A1/2A, joissa nro 240022 |
| Lukkorenkaan leveyttä varten | 1.75 mm |
| Leikkausmateriaali | HSS Co 5 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G240020A1,85 |
|---|---|
| EAN | 4047109015746 |