KOMET®-terä lukkorengasuriin HSS/Co5 A1,1 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
Ulkourien valmistukseen lukkorenkaille. Terän leveys täyttää lukkorengasurien voimassa olevan toleranssin H11. Terät tarvitsee jälkiteroittaa vain päätypinnasta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sorvausvaihtopala |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS Co 5 |
| Korkeus h | 11 mm |
| Leveys b | 1.1 mm |
| Kokonaispituus l | 80 mm |
| Sopiva pidike | AE ja A1/2A, joissa nro 240022 |
| Lukkorenkaan leveyttä varten | 1 mm |
| Leikkausmateriaali | HSS Co 5 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G240020A1,1 |
|---|---|
| EAN | 4047109015715 |