Teränpidin Medium-Plus aksiaalinen 50/75 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kaikissa kooissa yksi teräistukka kahdelle uranleveydelle (3 mm ja 4 mm).
Uransorvausterille nro 278029–278036.
Huomautus
D1 = minimihalkaisija ensimmäiselle pistolle / D2 = maksimihalkaisija ensimmäiselle pistolle.
D2 = 999 kokomerkinnässä vastaa teoreettisesti ääretöntä.
Tekniset tiedot
| Uran leveys w | 3; 4 mm |
|---|---|
| Käyttö | Vasen |
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Suurin sahaussyvyys tmax | 14 mm |
| Suurin ensimmäinen upotushalkaisija d2 | 75 mm |
| Pienin ensimmäinen sisäänvientihalkaisija d1 | 50 mm |
| Varren leveys b | 20×20 mm |
| Ruuvit | 279816 4 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G27804450/75 |
|---|---|
| EAN | 4062406602000 |