Teränpidin Medium-Plus aksiaalinen oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kaikki koot yhdellä teräistuimella kahdelle uransyvyydelle (3 mm ja 4 mm).
Uraterille nro 278029–278036.
Huomautus
D1 = minimihalkaisija ensimmäiselle uralle / D2 = maksimihalkaisija ensimmäiselle uralle.
D2 = 999 kokomerkinnässä vastaa teoreettisesti ääretöntä.
Tekniset tiedot
| Uran leveys w | 3; 4 mm |
|---|---|
| Käyttö | Oikea |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Suurin sahaussyvyys tmax | 14 mm |
| Suurin ensimmäinen upotushalkaisija d2 | 100 mm |
| Pienin ensimmäinen sisäänvientihalkaisija d1 | 65 mm |
| Varren leveys b | 16×16 mm |
| Ruuvit | 279816 3 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 278041 |
|---|---|
| EAN | 4062406601874 |