Monostick-pidin, kampimainen aksiaalinen vasen 90/130 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kaikki koot yhdellä istukkapesällä kahdelle uraleveydelle (3 mm ja 4 mm).
Urausteräpalat nro 278029–278036.
Huomautus
D1 = ensimmäisen uran minimihalkaisija / D2 = ensimmäisen uran maksimihalkaisija.
Kokomerkinnässä D2 = 999 vastaa teoreettisesti ääretöntä.
Tekniset tiedot
| Uran leveys w | 3; 4 mm |
|---|---|
| Käyttö | Vasen |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Suurin sahaussyvyys tmax | 14 mm |
| Varren leveys b | 25×25 mm |
| Ruuvit | 279816 4 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G27805690/130 |
|---|---|
| EAN | 4062406840471 |