Monostick-pidike, taivutettu aksiaalinen, oikea 90/130 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kaikki koot yhdellä teräistuimella kahta uraleveyttä varten (3 mm ja 4 mm).
Urasorvausterille nro 278029–278036.
Huomautus
D1 = minimihalkaisija ensimmäiselle pistolle / D2 = maksimi halkaisija ensimmäiselle pistolle.
D2 = 999 kokomerkinnässä vastaa teoreettisesti ääretöntä.
Tekniset tiedot
| Uran leveys w | 3; 4 mm |
|---|---|
| Käyttö | Oikea |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Suurin sahaussyvyys tmax | 14 mm |
| Varren leveys b | 20×20 mm |
| Ruuvit | 279816 4 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G27805390/130 |
|---|---|
| EAN | 4062406840235 |