Monostick-pidin, taivutettu aksiaalinen, oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kaikissa ko’oissa yksi teräpesä kahdelle uransyvyydelle (3 mm ja 4 mm).
Urausterille nro 278029–278036.
Huomautus
D1 = ensimmäisen uran minimihalkaisija / D2 = ensimmäisen uran maksimihalkaisija.
Kokomerkinnän D2 = 999 vastaa teoreettisesti ääretöntä.
Tekniset tiedot
| Uran leveys w | 3; 4 mm |
|---|---|
| Käyttö | Oikea |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Suurin sahaussyvyys tmax | 14 mm |
| Varren leveys b | 16×16 mm |
| Ruuvit | 279816 3 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 278051 |
|---|---|
| EAN | 4062406840143 |