Katkaisutyökalupidin oikea 25 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kaikissa kooissa yksi ja sama teräistukka kahdelle katkaisuleveydelle (3 mm ja 4 mm). Katkaisuteräpaloille nro 278029–278036.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
| Uran leveys w | 3 mm; 4 mm; 3 mm; 4 mm; 3 mm; 4 mm |
| Ruuvit | 279816 4 (SW5; 5 Nm) |
| Kokonaispituus l | 129 mm |
| Pistosyvyys tmax | 21 mm |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Pään pituus l1 | 39 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 25 mm |
| Varren koko | 25 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G27801525 |
|---|---|
| EAN | 4062406381394 |