Katkaisutyökalun pidin, oikea 16 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kaikissa koissa yksi ja sama teräistuimen alusta kahdelle uraleveydelle (3 mm ja 4 mm). Katkaisuterille nro 278029–278036.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
| Uran leveys w | 3 mm; 4 mm; 3 mm; 4 mm; 3 mm; 4 mm |
| Ruuvit | 279816 3 (SW5; 5 Nm) |
| Kokonaispituus l | 109 mm |
| Pistosyvyys tmax | 21 mm |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Pään pituus l1 | 39 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 16 mm |
| Varren koko | 16 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G27801516 |
|---|---|
| EAN | 4062406381370 |