IQPRANGRIP PCH-IQ -puristinpidin 12/22 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Teräsärmäpaloihin nro 273580–273581.
Käyttötiedot
Ensisijainen valinta katkaisuun aina halkaisijaan 40 mm asti. Uritus on mahdollinen.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Kokonaispituus l | 100 mm |
| Sarja | PENTAIQGRIP; PENTAIQGRIP; PENTAIQGRIP |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Sarja | PENTAIQGRIP; PENTAIQGRIP; PENTAIQGRIP |
| Pään pituus l1 | 26.9 mm |
| Varren koko | 12 mm |
| Valmistajan merkintä | PCHL 12-D22-2-IQ |
| Wf | 11.4 mm |
| H | 25,5 mm |
| HBH | 8 mm |
| Cwn-cwx | 2 - 2.4 mm |
| Hbl | 25,7 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G27357712/22 |
|---|---|
| EAN | 7291075318142 |