IQPRANGRIP PCH-IQ -puristinpidin
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Teräsärmäpaloihin nro 273580–273581.
Käyttötiedot
Ensisijainen valinta katkaisuun aina halkaisijaan 40 mm asti. Uritus on mahdollinen.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Kokonaispituus l | 135 mm |
| Sarja | PENTAIQGRIP; PENTAIQGRIP; PENTAIQGRIP |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Sarja | PENTAIQGRIP; PENTAIQGRIP; PENTAIQGRIP |
| Pään pituus l1 | 33,3 mm |
| Varren koko | 25 mm |
| Valmistajan merkintä | PCHL 25-D40-3-IQ |
| Wf | 23,7 mm |
| H | 43,5 mm |
| HBH | 8 mm |
| Cwn-cwx | 3–3,2 mm |
| Hbl | 33,6 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 273577 |
|---|---|
| EAN | 7291075318029 |