JETCROWN-istukkavarsi, oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
Ura- ja katkaisusorvaukseen kohdennetulla jäähdytyksellä JETCROWN-pikakiinnityskruunun kautta.
Huomautus
Voidaan käyttää vain yhdessä sopivan JETCROWN-pikaistukkakruunun nro 279950 kanssa. Jäähdytysnesteen siirto istukka-akseliin mahdollista vain letkuliitännän G 1/8 tuumaa kautta.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Tuotetyyppi | Kiinnityspidin |
| Sarja | JETCROWN |
| Oah | 64 mm |
| Lb | 53 mm |
| Cutdia | 82 mm |
| Valmistajan merkintä | TGTBQ 20R-D82-ECD-JHP |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 273608 |
|---|---|
| EAN | 7291075442441 |