HM-pyörösahanterä Drytec® ⌀ 230 × 25,4 mm ruostumattomalle teräkselle 48
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kovametallipinnoitettu pyörösahanterä tarkkoihin leikkauksiin.
- Työturvallisuus: ohutseinäinen, vähävärinäinen, melua vaimentava.
- Erittäin pitkä käyttöikä.
- Korkea leikkuulaatu.
- Voidaan teroittaa uudelleen viisi kertaa.
- Yleiskäyttöinen teräkselle, muoville ja ei-rautametalleille (ei nro 078236).
Huomautus
Lisää erikoissahanteriä, esim. alumiinille ja ruostumattomalle teräkselle, toimitetaan pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pyörösahanterä |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Sopii materiaalille | INOX |
| Hampaiden lukumäärä | 48 |
| Hammasluku optimoitu | Yleismallinen |
| Terän halkaisija d | 230 mm |
| Reiän ⌀ | 25.4 mm; 25.4 mm; 25.4 mm |
| Sahausleveys b | 2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G07823948 |
|---|---|
| EAN | 4260052463291 |