Sahanterä (konesaha) Ko-Bi3 300/14
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Wittmann-komet
- Tuotenumero
- G171550300/14
- Varastotilanne
- 10kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
KOMET-bimetalli – hammaskärjet HSS-M3:sta ja terän selkä jousiteräksestä. Suuri leikkauskyky ja nopea syöttö. Murtovarma maksimaalisen työturvallisuuden takaamiseksi.
Huomautus
KOMET HSS-sahanterät: muut mallit, esim. VP 7 (7° lastuamiskulma, vaihteleva hammastus) ja P 13 (13° lastuamiskulma – erityisesti ruostumattomalle teräkselle) saatavana pyynnöstä lyhyellä toimitusajalla.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Konesahanterä |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | Ko-Bi3 |
| Leveys | 25 mm |
| Paksuus | 1.25 mm |
| Pituus l | 300 mm |
| Hampaiden asetus | normaali |
| Hampaita tuumalla | 14 |
| Kiinnitysreiän halkaisija | 8.5 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G171550300/14 |
|---|---|
| EAN | 4045197345868 |