Konesahanterä 350/14
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
BAHCO-bimetalli – HSS-hammaslistaan on tyhjiössä elektronisuihkulla hitsaamalla liitetty joustava erikoisteräksestä valmistettu terän runko. Siten hampaiden kärjet säilyttävät erinomaisen elastisuutensa ja ovat myös suurilla syöttönopeuksilla erittäin kestäviä.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Konensahanterä |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | Bimetalli |
| Leveys | 25 mm |
| Paksuus | 1.25 mm |
| Pituus l | 350 mm |
| Hampaita tuumalla | 14 |
| Kiinnitysreiän halkaisija | 8.5 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G171100350/14 |
|---|---|
| EAN | 7311518113766 |