Miniupotin läpirei’ille 90°, pinnoittamaton
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kierremäinen upotin kiinteällä ohjaustapilla.
DIN 1866-A/ISO 4205.
Käyttötiedot
Läpirei’ille laatuluokka hieno (ISO-arvot) standardin DIN 69 mukaan.
Ruuvien upotukseen standardien ISO 2009, 2010, 7046, 7047 (DIN 963, 964, 965, 966) mukaan.
Huomautus
Koko 4,6×2,4 − ei määritelty DIN-standardissa.
Käyttötiedot
N
33
P
28
P
27
P
27
M
8
M
5
Tekniset tiedot
| Pinnoite | pinnoittamaton |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Tuotetyyppi | tasoupotin |
| Leikkausmateriaali | HSS E |
| Normi | DIN 1866 A |
| Kiinnitys | Sylinterivarsi |
| Upotuksen porraskulma | 90° |
| Terien lukumäärä z | 3 |
| Upotuksen porraskulma | 90 astetta |
| Esiporausreiän ⌀ | 1.7 mm |
| Kärkikulma | 90 astetta |
| Syöttö f teräksessä < 500 n/mm2 | 0.07 mm/kierros |
| Tapin ⌀ | 1,7 mm |
| Varren halkaisija ds | 3.3 mm |
| Kokonaispituus l | 56 mm |
| Ruuvikoolle | M1,6 |
| Upotuksen ⌀ | 3.3 mm |
| Askelkorkeus l1, 1. askel 1 viisteellä | 2 mm |
| Leikkuupituus lc | 10 mm |
| Pinnoite | päällystämätön |
| Kokonaispituus l | 56 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 155600 |
|---|---|
| EAN | 4045197462756 |