Mini-tasojyrsinsenkkaus 180° läpirei’ille 180° pinnoittamaton
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Spiraalimallinen upotin kiinteällä ohjaustapilla.
DIN 373/ISO 4206.
Käyttötiedot
Läpirei’ille laatuaste hieno (ISO-arvot) DIN 69:n mukaan.
Kuusiokoloruuvien upotukseen DIN 912, 6912, 7984 sekä lieriöruuvien ISO 1207 (DIN 84) upotukseen.
Huomautus
Koko 4,6×2,4 – ei määritelty DIN:ssä.
Käyttötiedot
N
33
P
28
P
27
P
27
M
8
M
5
Tekniset tiedot
| Pinnoite | pinnoittamaton |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Tuotetyyppi | Tasoupotin |
| Leikkausmateriaali | HSS E |
| Normi | DIN 373 |
| Kiinnitys | Sylinterimäinen varsi |
| Upotuksen porraskulma | 180 astetta |
| Terien lukumäärä z | 3 |
| Upotuksen porraskulma | 180 astetta |
| Esiporausreiän ⌀ | 1.5 mm |
| Kärkikulma | 180 astetta |
| Syöttö f teräksessä < 500 n/mm2 | 0.07 mm/kierros |
| Tapin ⌀ | 1,5 mm |
| Varren halkaisija ds | 2.8 mm |
| Kokonaispituus l | 45 mm |
| Ruuvikoolle | M1,4 |
| Upotuksen ⌀ | 2.8 mm |
| Askelkorkeus l1, 1. askel 1 viisteellä | 2 mm |
| Leikkuupituus lc | 7 mm |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Kokonaispituus l | 45 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 155700 |
|---|---|
| EAN | 4045197462855 |