Käsikäyttöinen jäysteenpoistin 90° 25 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kolmileikkuinen kartioupotin ergonomisella muovikahvalla. Käsille miellyttävä voimakahva erityisen sitkeästä ja iskunkestävästä polypropeenista. Erityisen pintarakenteen ansiosta kahva on luistamaton myös käsien ollessa märät tai öljyiset.
Huomautus
Helppoon jäysteenpoistoon ja porareikien upotukseen.
Erityisen hyödyllinen asennuksessa.
Lisää käsijäysteenpoistimia, katso ryhmä 83.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kartioupottimen kärkikulma | 90 astetta |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Porras- ja kartioupotin |
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Materiaalille (värirengas) | Ilman |
| Halkaisija ⌀ | 25 mm |
| Kokonaispituus | 145 mm |
| Terien lukumäärä z | 3 |
| Pienin upotushalkaisija ⌀ rei’ille alkaen | 3.8 mm |
| Kahvan pituus | 110 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G15040025 |
|---|---|
| EAN | 4045197087102 |